Küreselleşmeden kaynaklanan gelişmelerin yanı sıra Türkiye'nin; Avrupa Birliği üyelik süreci, IMF ve Dünya Bankası ile olan ilişkileri, Dünyada ve bölgesinde etkin ekonomik ve politik rol oynama isteği gibi olgular Türkiye ekonomisinin Dünyaya entegrasyonunu hızlandırmaktadır.

Bu süreç, denetim ve danışmanlık hizmeti veren kuruluşların uzmanlık alanına giren konuları çeşitlendirdiği gibi, uluslararası kalite ve geçerlilikte profesyonel hizmet sunul­masını zorunlu kılmaktadır.

VİZYON İSTANBUL’un amacı; hızla gelişen ve dünyayla entegrasyon süreci yaşayan Türkiye ekonomisinde faaliyet gösteren müşterilerine uluslararası kalitede danışmanlık ve denetim hizmeti sunmaktır.

Bilgi, deneyim, güven ve uzmanlaşma VİZYON İSTANBUL için esas çalışma ilkeleri olup; Dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri izleyen birikimli ve dinamik kadrosu hizmet kalitesini daha da artırmak için çalışmaktadır.

VİZYON İSTANBUL’un hedefi; bir yandan çok uluslu şirketlerden, büyük firmalara; kamu kurumlarından, hızla büyümekte olan küçük iş kollarına kadar tüm müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmak ve sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaktır.

ÜST
Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.